У Кролевецькій ОТГ зміниться плата за харчування дітей в закладах освіти

Освіта, Суспільство | 15:55, 29.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

На двадцять другій сесії Кролевецької міської ради депутати прийняли рішення про вартість харчування дітей у закладах освіти.

Так, встановлено плату за харчування дитини у закладах загальної середньої освіти ОТГ за рахунок коштів міського бюджету один раз на день у розмірі 13 гривень для учнів 1-4 класів, а також для учнів 5-11 класів, що відносять до категорій дітей-сиріт чи позбавлених батьківського піклування, дітей з інвалідністю, з особливими  освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах, дітей із малозабезпечених сімей, дітей із сімей, де п’ять і більше дітей, дітей учасників бойових дій, дітей батьків, що загинули в АТО чи ООС, дітей осіб з інвалідністю внаслідок війни та дітей внутрішньо переміщених осіб.

Також, у закладах дошкільної освіти вартість харчування за 1 день для дітей у віці до трьох років складе 18 гривень при триразовому харчуванні, з них: 9 гривень за рахунок міського бюджету та 9 гривень – батьків та осіб, що їх замінюють. У віці від трьох до шести років – 24 гривні при триразовому харчуванні, що також фінансується 50\50, тобто 12 гривень – батьки, 12 гривень – з міського бюджету. Діти з числа пільговиків забезпечуються харчуванням безкоштовно, а вартість харчування для дітей з сімей, де троє і більше малюків зменшується на 50 %.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: