У Кролевецькій РДА визначили кращих державних службовців 2018 року

Влада | 16:12, 16.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Наприкінці минулого тижня, 12 квітня, на базі Кролевецької районної державної адміністрації було проведено I тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Про це повідомили на сайті РДА.

Взяли участь у конкурсі 12 учасників із числа державних службовців апарату та структурних підрозділів Кролевецької районної державної адміністрації  (4 – в номінації «Кращий керівник» і 8 – в номінації «Кращий спеціаліст»).

Так, в цьому році  вперше, в рамках проведення  І туру Конкурсу, запроваджено проведення онлайн-тестування учасників в частині знань Конституції України та законодавства про державну службу.

На досить високому рівні також були оцінені інші завдання, виконані  учасниками І туру Конкурсу, зокрема складання ділового документа  та виконання завдання щодо  володіння сучасних комп’ютерних технологій.

Переможцями I туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» визнано конкурсантів в двох номінаціях.

Зокрема, «Кращим керівником» визнано начальника відділу соціального обслуговування населення управління  соціального захисту населення  Кролевецької районної державної адміністрації Тамару Лемешко.

А «Кращим спеціалістом» стала Людмила Булах, головний спеціаліст відділу культури  Кролевецької районної державної адміністрації.

Переможці І туру Конкурсу будуть представляти Кролевецький район на рівні Сумської області.

Фото з сайту Кролевецької районної державної адміністрації

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: