У Кролевецькій ЦРЛ відновили весь спектр надання акушерсько-гінекологічних послуг

Медицина | 15:53, 7.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Більше року, як у Кролевецькій ЦРЛ не робили кесаревих розтинів при ускладнених пологах чи за бажанням породіллі. Щоб отримати дану послугу, жінки району зверталися чи їх направляли до закладів охорони здоров‘я в Суми чи сусідні міста. При цьому наша лікарня втрачала клієнтів, за яких наразі, за умови реформування галузі, виплачують у Національній службі здоров‘я кошти на утримання закладу і заробітну плату медичному персоналу. Обмеження надання кваліфікованих послуг стала однією з причин закриття акушерсько-гінекологічного відділення, яке потім все ж залишили працювати.

Нещодавно на роботу до лікарні прийшов досвідчений оперуючий акушер-гінеколог з І кваліфікаційною категорією та 15-річним стажем роботи – Ігор Станіславович Гузичко, який і очолив відділення.  З його приходом, гінекологія в районній лікарні запрацювала на повну потужність. Відтепер є можливість проводити планові гінекологічні операції, фізіологічні та партнерські пологи, кесареві розтини тощо. Також, лікар проводить і гінекологічну ультразвукову діагностику.

Наразі, завдяки розширенню послуг у відділенні, на світ шляхом кесаревого розтину з‘явилося здорове немовля. І породілля, і дитина почуваються добре. Вони вже виписані з лікарні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: