У Кролевецькому агролісгоспі попереджають про відповідальність за незаконну вирубку ялинок

 Поділитися

Поділитися в

Напередодні Нового року і Різдвяних свят перед лісовою охороною постає завдання охорони лісів від самовільних рубок хвойних дерев на новорічні ялинки.

З метою посилення охорони хвойних насаджень створені координаційний штаб та мобільні групи для патрулювання лісових масивів ДП «Кролевецького агролісгоспу» з числа працівників лісової охорони.

На підприємстві попереджають громадян, що згідно статті 65 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за незаконну порубку, пошкодження і знищення лісових культур та молодняка можливе накладення штрафу на громадян у розмірі від 5 (85грн.) до 10 (170 грн.) неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Також, відповідно до Постанови КМУ №665 від 23.07 08 р.. за одне незаконно зрубане дерево хвойної породи діаметром в пеньку до 10 см, шкода, нанесена лісовому господарству, становить 454 грн , від 10,1 см до 14 см – 800 грн.

“Тож порівняйте ціну новорічної ялинки і суму майнових стягнень за її самовільну рубку і зробіть висновок, як вигідніше придбати новорічну красуню. Нагадуємо, усі законно зрубані новорічні ялинки будуть реалізовуватися із спеціальними бирками із номером і штрих-кодом, прикріпленим до стовбура”, – наголошують в агролісгоспі.

Адміністрація ДП «Кролевецького агролісгоспу» звертається до громадян з проханням бути обачними та розсудливими в питаннях придбання новорічних ялинок і в жодному разі не порушувати закон.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: