У Кролевецькому агролісгоспі пропонують роботу

 Поділитися

Поділитися в

ДП «Кролевецький агролісгосп», що працює на території нашого району, пропонує постійну роботу. Зокрема, на сьогодні підприємству потрібні: верстатник деревообробних верстатів, водій автотранспортних засобів (пожежного автомобіля УРАЛ), лісоруб та майстер лісу.

Підприємство створене у серпні 2000 році і вже практично 18 років стабільно працює. До лісового фонду агролісгоспу входять 16,8 тис. га земель, з них покрито лісом 15,6 тис. га.

Основними видами діяльності ДП “Кролевецький агролісгосп” є лісозаготівля, надання допоміжних послуг у лісовому господарстві, лісівництво, вирощування інших багаторічних культур, збирання дикорослих недеревних продуктів, лісопильне та стругальне виробництво, виробництво інших виробів з деревини, виготовлення виробів з корка, соломки та рослинних матеріалів для плетіння, лісогосподарська та лісопереробна діяльність, зовнішньоекономічна діяльність тощо.

Для тих, хто хоче отримати постійну роботу, соціальний пакет та згуртований колектив варто звертатися за адресою: вул. Промислова, 5 , деталі за телефонами: 5-21-44; 5-16-92

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: