У Кролевецькому агролісгоспі триває лісокультурна кампанія

 Поділитися

Поділитися в

З 11 квітня, із встановленням сприятливих погодних умов, Кролевецькі лісівники, як і щороку навесні, розпочали лісокультурну кампанію.

“У зв’язку із складними погодними умовами навесні для лісокультурного виробництва (пізній схід снігового покриву, різке підвищення середньодобових температур) цього року нашим лісівникам доведеться з високою якістю у скорочені терміни добре попрацювати над тим, аби шуміли зеленими шатами ліси”, – говорить директор ДП «Кролевецький агролісгосп» Іван Груша.

За його словами, площа лісовідновлення на території агролісгоспу складе 59 га. Не менше роботи чекає лісівників і на доповнення лісових культур.Як сказав керівник підприємства, загалом мають доповнити 94,6 га.

Станом на 21 квітня вже посаджено на зрубах минулих років 13,5 га лісових культур сосни звичайної, та проведено доповнення на площі 6,4 га. Робота триває. Весь посадковий матеріал вирощений лісівниками підприємства у тимчасових лісорозсадниках. У цілому агролісгосп забезпечений якісним посадковим матеріалом в необхідному асортименті і його кількість достатня для створення лісових культур на запланованих площах.

З початку лісокультурної кампанії були заключені цивільно-правові договори з громадянами, які тимчасово перебувають на обліку в Кролевецькому районному центрі зайнятості та небайдужими громадянами, які долучилися до посадки лісу.

“Найближчим часом плануємо проведення традиційної акції «Майбутнє в твоїх руках» у Кролевецькому лісництві. До участі в ній будуть залучені працівники нашого агролісгоспу та представники районної державної адміністрації. Також запрошуємо долучитися до акції всіх охочих, адже такі заходи є прекрасною нагодою залишити після себе зелений рукотворний і водночас живий слід на землі, а також вкотре нагадати про те, що ліс – це багатство країни і чудовий подарунок нашим нащадкам. Загалом лісокультурну кампанію у нашому агролісгоспі плануємо завершити в першій декаді травня”, – зауважив директор ДП “Кролевецький агролісгоп.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: