У Кролевецькому агролісгоспі відзначили професійне свято

 Поділитися

Поділитися в

Щороку у ДП “Кролевецький агролісгосп”, до Дня працівників лісу, проводиться урочиста нарада, на якій підбиваються підсумки роботи та відзначаються працівники, що сприяють розвитку підприємства та лісової галузі Кролевеччини.

Ось і цього разу директор ДП “Кролевецький агролісгосп” Іван Груша, за традицією, вітав свій колектив з наступаючим професійним святом. Він проаналізував роботу підприємства за 8 місяців поточного року. Зупинився на досягненнях, окреслив пріоритети діяльності. Так, за словами керівника, не дивлячись на певні негаразди, все ж вдалося зберегти колектив та вийти на необхідні для розвитку підприємства показники.

“Прийнята напружена виробнича програма на нашому підприємстві виконується. Заготовлено ліквідної деревини близько 19,4 тис. кв.м., перероблено деревини у власному цеху – 5435 куб.м. Випущено продукції в цеху переробки – 3060 куб.м, реалізовано продукції переробки на суму 6720,3 тисячі гривень, з неї реалізація на експорт складає 42%. Реалізовано продукції на підприємстві на суму 15827 тисяч гривень”, – зауважив керівник ДП “Кролевецький агролісгосп”

Він повідомив, що у поточному році близько 760 тисяч гривень було вкладено власних коштів у пріоритетний напрямок розвитку підприємства – ведення лісового господарства: посадку та доповнення лісових культур та догляд за ними, створення та вирощування садивного матеріалу у розсадниках, охорону лісу від пожеж та шкідників. У першому кварталі поточного року було дообладнано другий автомобіль ЗІЛ-131 краном-маніпулятором, що дає змогу більш ефективно використовувати власний автотранспорт для перевезення лісопродукції. Капітальні вкладення по підприємству склали 486 тисяч гривень за 8 місяців цього року.

“ДП “Кролевецький агролісгосп” не перший рік забезпечує деревиною дров’яною для опалення медичні та освітні заклади району. Станом на 1 вересня було повністю забезпечено лікувальні установи та завезено 50% дров у школи. До початку опалювального періоду планується повне виконання тендеру”, – підкреслив Іван Груша.

Працівників підприємства зі святом привітали керівники району та міста. Вони вручили Грамоти і Подяки трудівникам лісу, відзначивши їх неоціненний вклад, як в розвиток Кролевеччини, так і свого підприємства. Зокрема, Почесною Грамотою РДА нагороджені: начальник відділу збуту Віталій Колотуша та водій Леонід Дубина; Грамотою районної ради: головний бухгалтер Наталія Грищенко та стропальник нижнього складу Василь Тригуб;  Подякою Кролевецької міської ради: тракторист-машиніст лісогосподарського виробництва Олександр Ситник та водій пожежного автомобіля Олександр Нішенко.

Також, за вагомий особистий внесок у розвиток лісового господарства, високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди Дня працівника лісу  були відзначені Грамотами від керівництва ОКАП “Сумиоблагроліс” та ДП “Кролевецький агролісгосп” фахові трудівники підприємства.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: