Виговська

У Кролевецькому агролісгоспі закликають не підпалювати суху рослинність в пожежонебезпечний період

 Поділитися

Поділитися в

Пожежонебезпечний період зазвичай розпочинається водночас із сезонним потеплінням, коли температура повітря сягає найвищої позначки.

“Основною причиною виникнення лісових пожеж є порушення громадянами вимог Правил пожежної безпеки в лісах, а також випалювання сухої трав’яної рослинності на сільгоспугіддях, пустищах, вздовж доріг, що межують з лісовими масивами. Вітряна погода сприяє розповсюдженню вогню у прилеглі лісові насадження, чим створює реальну загрозу їх знищення. Зростання відвідування лісових насаджень населенням, особливо у вихідні та святкові дні, також зумовлює значне збільшення кількості пожеж”, – зазначають в агролісгоспі.

На жаль, далеко не всі громадяни вважають за необхідне дотримуватися правил поведінки й не рідко забувають, що спекотної пори навіть необережно викинутий сірник чи недопалок може стати причиною великої пожежі.

Крім то­го, лі­со­ві по­же­жі не­рід­ко наб­ли­жа­ють­ся до сіль­сько­гос­по­дарсь­ких угідь і то­ді ста­ють заг­ро­зою не ли­ше жит­ло­вим бу­дин­кам, а й не­суть серйоз­ну не­без­пе­ку для жит­тя та здо­ров’я лю­ди­ни. І при­бор­ка­ти та­кі по­же­жі ду­же склад­но.

Як­що ж по­ба­чи­те, що го­рить ліс, не па­ні­куй­те! Спро­буй­те са­мос­тій­но зби­ти по­лум’я гіл­лям ку­щів або за­си­па­ти во­гонь зем­лею. Про лі­со­ву по­же­жу не­гай­но по­ві­дом­те лісову охорону ДП «Кролевецький агролісгосп» (тел. 0689899541) чи по­жеж­ну служ­бу (тел. 101).  Або за­те­ле­фо­нуй­те в сіль­ську ра­ду.

Пам’ятай­те: по­же­жа в лі­сі — страш­на бі­да! Ад­же за лі­че­ні го­ди­ни мо­же зго­рі­ти все, що вирощувало­ся де­сят­ки ро­ків. Будь­те обач­ни­ми і від­по­ві­даль­ни­ми! Бе­ре­жіть ба­гатс­тво, яке дарує нам при­рода.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: