Виговська

У Кролевецькому держлісгоспі підбили підсумки природоохоронного конкурсу

 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 22 травня, у Будинку дітей та юнацтва відбувся традиційний щорічний конкурс “Людина і ліс”, у якому взяли участь близько 80 учнів навчальних закладів Кролевецької ОТГ та району.

Інженер лісових культур Кролевецького ДП “Кролевецьке ЛМГ” Вадим Анцибор привітав учасників акції від дирекції підприємства та подякував за небайдужість до природних багатств нашого краю, бажання зберегти природу, креативність та творчий підхід до розкриття теми.

Даний конкурс проводиться за підтримки Державного агентства лісових ресурсів Україні й присвячується акції “Майбутнє лісу у твоїх руках”.  Він має кілька етапів, зокрема і районний. Школярі пишуть твір на тему “Ліс і я” та малюють малюнки на задану тематику. Кращі отримують цінні подарунки, серед яких планшети, музичні динаміки, різноманітні корисні гаджети, портфелі тощо. Також відзначаються заохочувальними призами і інші учасники акції.

Цього року переможцями даного конкурсу стали: у номінації “Малюнок” І місце зайняла вихованка БДЮ Єлизавета Ковальчук, ІІ місце – Єлизавета Дрозд (ЗОШ № 5) та Поліна Сідько (БДЮ), ІІІ місце – Олексій Сірий (СШ № 1) та Лілія Макарова (Алтинівська ЗОШ)

У номінації “Твір” І місце виборола Єлизавета Цвєткова (ЗОШ № 2), ІІ місце – Наталія Гончар (ЗОШ № 2) та Олексій Анцибор (ЗОШ № 6), ІІІ місце – Айсель Боровик (ЗОШ № 7) та Софія Коваленко (СШ № 1).

Усі переможці були нагороджені також Дипломами від управління освіти, молоді, спорту, культури та туризму Кролевецької міської ради (ОТГ).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: