У Кролевецькому лісгоспі пояснили, чому жива ялинка – це екологічно і безпечно для природи та людини

 Поділитися

Поділитися в

Кролевецьке лісомисливське господарство, як і більшість лісгоспів України, створюють плантації новорічних ялинок. Протягом зростання над ними ведеться кропітка робота – догляди.

 «Всі красуні спеціально вирощені для забезпечення святкового духу новорічних свят. Коли плантація себе вичерпує на її місці створюють іншу. Це є екологічний (як модно зараз говорити) продукт, адже після використання, вони йдуть на спалювання в котельні, відправляють на корм тваринам, переробляють на щепу, загроза забрудненню довкіллю – нульова», –  роз’яснюють у пресслужбі Кролевецького ЛМГ.

Заготівля новорічних ялинок є одним із багатьох видів лісогосподарської діяльності, яку здійснює підприємство.

«Щороку, перед новорічними святами, у засобах масової інформації лісівників описують в ролі «гремлінів», що безжально винищують «зелених красунь». Нерідко саме ті, хто називають себе «екологами», пропагують пластиковий сурогат, який має врятувати живу природу. Якими б різними погляди на це питання не були, свята вже наближаються, тому маємо надію, що наша робота не буде марною і в кожній оселі лунатиме дзвінкий сміх біля новорічної красуні», – підкреслюють на підприємстві

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: