У Кролевецькому лісгоспі провели змагання вальників лісу

 Поділитися

Поділитися в

Професія вальника лісу входить у п’ятірку найбільш небезпечних у світі, бо як розповідають самі лісоруби, небезпека може очікувати під будь-яким деревом, Спричиняти травми можуть різні фактори:: це й гілки, що можуть вибито око чи розсікти обличчя, і важкі стовбури, що можуть упасти прямо на лісоруба та й сама бензопила не є безпечним інструментом. Щоб орудувати нею, потрібні необхідні знання і вміння. На нашому підприємстві постійну увагу приділяють питанням безпечної лісорубської праці.

Саме з метою підвищення професійної майстерності щорічно збираються на традиційні змагання вальників лісу. Що цогоріч відбулися на території Дубовицького лісництва. За ходом змагань спостерігала спеціально створена рахункова комісія, що визначала переможців.

Участь брали не тільки власні працівники, а й ті що працюють в найм. Наймолодшому з учасників 23 роки.

Змагалися у п’яти номінаціях: звалювання дерев; монтаж нового ланцюга; обрізання сучків; розкряжування стовбура комбінованим різом та точність розкряжування.

Переможців змагань було нагороджено почесними грамотами та цінними подарунками.

На завершення усім учасникам змагань побажали, щоб про безпеку праці пам’ятали не лише на змаганнях, а щоденно під час роботи в лісі.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: