У Кролевецькому лісомисливському господарстві показали, як доглядають за лісом

 Поділитися

Поділитися в

“Лісові культури – це штучно створені лісові насадження, методом висіву насіння, посадки сіянців, живцювання. Ні для кого не секрет , що культури створюються переважно на ділянках з-під суцільних зрубів, або на площах не придатних для ведення сільського господарства”, – нагадують у ДП “Кролевецьке ЛМГ”

Допоки саджанці не досягнуть змикання крон за ними ведуться різні види доглядів, такі як: сапування, косіння, мульчерування, культивування, хімічний. Проводяться вони з першого року вирощування лісових насаджень як в ручну так і механізовано. Кількість, тривалість і строки доглядів залежать від типу лісорослинних умов, методу і способу створення лісових культур, способу обробітку ґрунту, і, звісно, погодно-кліматичними умовами.

“За останні роки, за для збільшення площ доглядів за культурами, державним підприємством “Кролевецьке лісомисливське господарство” було закуплено 4 мульчери, один з них придбаний цьогоріч та переданий в Кролевецьке лісництво”, – інформують на підприємстві

На сьогодні по лісгоспу вже проведено доглядів за лісовими культурами на площі 345 га, з них мульчером -74 га. Своєчасно проведений догляд за лісовими культурами в молодому віці, в подальшому дасть можливість виростити здорові високопродуктивні насадження.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: