У Кролевецькому районі дали тепло раніше

 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькій районній державній адміністрації  відбулося засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, де розглядалось питання  про початок опалювального сезону 2018-2019 років.

Як повідомили начальник відділу освіти РДА Станіслав Жолобко та керівники медичних закладів району Сергій та Людмила Побивайло  у підпорядкованих закладах наразі низький температурний режим, який не відповідає вимогам санітарним нормам.

За результатами обговорення комісія вирішила: головним лікарям Кролевецької центральної районної лікарні та комунальної установи „Кролевецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги”, керівникам соціально-медичних установ, навчальних закладів із цілодобовим перебуванням дітей розпочати опалювальний сезон з 9 жовтня.

Було рекомендовано Кролевецькому міському голові, керівникам підприємств, установ та організацій розпочати опалювальний сезон 2018-2019 років, якщо температура у приміщеннях не відповідає вимогам санітарних норм.

Також на комісії керівники філії „Кролевецький РЕМ”, КП  „Акватермо”, служби експлуатації систем газопостачання Управління експлуатації ПАТ „Сумигаз” доповіли про те, що теплоенергетика району готова розпочати опалювальний сезон.

«Будемо сподіватися, що опалювальний сезон 2018- 2019 років  у нас пройде без збоїв, людям комфортно лікуватиметься, працюватиметься і діти наші в садках і школах будуть у теплі й добрі», – резюмував голова комісії ТЕБ та НС Олег Кучерявий.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: