У Кролевецькому районі на полі трактор переїхав 68-річного охоронця

 Поділитися

Поділитися в

Охоронник одного із сільськогосподарських підприємств, що спеціалізується на вирощуванні зернових культур, на полі у Кролевецькому районі потрапив під колеса трактора. Обставини та причини нещасного випадку будуть встановлені комісією Управління Держпраці у Сумській області в ході проведення спеціального розслідування.

Відповідно до повідомлення про нещасний випадок, що надійшло до Управління Держпраці у Сумській області, трагедія сталася 12 жовтня, о 21.00 годині із охоронником полів сільськогосподарського підприємства. Працівниками суб’єкта господарювання на полі в Кролевецькому районі виконувалися роботи зі збирання врожаю кукурудзи. Трактором МТЗ-82 буксирувалися лафети для жаток. Під час того, як охоронник приступив до зчеплення лафету з трактором, стався наїзд на нього цим трактором. Працівник отримав перелом таза. Наступного дня, 13 жовтня, 68-річний чоловік помер у лікарні. Слід зазначити, що загиблий виконував роботи з охорони полів підприємства на умовах цивільно-правового договору.

Управління Держпраці у Сумській області наголошує на вимогах правил безпеки та охорони праці під час проведення осінньо-польових робіт. Також суб’єктам господарювання слід взяти до уваги необхідність проходження працівниками періодичних медичних оглядів, із метою попередження нещасних випадків, ймовірною причиною яких може бути незадовільний стан здоров’я працівника.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: