У Кролевецькому районі проходить поліцейська операція “Зброя та вибухівка”

Безпека громадян | 17:11, 18.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у Кролевецькому відділенні поліції, з 29 квітня по 20 червня, на території району проводиться оперативно-профілактична операція «Зброя та вибухівка». Метою даного відпрацювання є виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин, вибухових пристроїв та на території нашого регіону.

Тож, співробітники Кролевецького відділення поліції нагадують, що Кодексом України про адміністративні правопорушення передбачено адміністративну відповідальність за правопорушення пов’язані з:

  • порушенням громадянами порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам або продажу вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї (стаття 190 КУпАП),
  • порушенням громадянами правил зберігання, носіння або перевезення нагородної вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і бойових припасів (стаття 191 КУпАП
  • порушенням громадянами строків реєстрації (перереєстрації) нагородної вогнепальної, холодної чи пневматичної зброї і правил взяття її на облік (стаття 192 КУпАП).

Згідно зі статтею 263 Кримінального кодексу України, носіння, зберігання, придбання, виготовлення, ремонт, передача чи збут вогнепальної зброї, бойових припасів, вибухових речовин або вибухових пристроїв без передбаченого законом дозволу караються позбавленням волі на строк до п’яти років. Натомість, особи, які добровільно здали правоохоронним органам зброю, бойові припаси, вибухові речовини, вибухові пристрої, що перебували в незаконному обігу, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності.

Працівники поліції вкотре звертаються до всіх мешканців міста та району з проханням добровільно здати зброю та вибухівку, боєприпаси та інші вибухонебезпечні предмети, що незаконно зберігаються у них.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: