У Кролевецькому районі просять допомоги для вирішення критичної ситуації в медицині

Влада, Офіційно | 17:13, 20.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 20 квітня, на черговій сесії Кролевецької районної ради, депутатський корпус підтримав Звернення до Верховної ради, КМУ та депутатів Верховної Ради від Кролевеччини Ігоря Молотка та Андрія Деркача щодо сприяння у вирішенні критичної ситуації, що склалася в галузі охорони здоров’я району.

Зазначалося, що через незабезпеченість коштами галузі, виникає соціальна напруга серед жителів району. Було озвучено, що всі вільні кошти районного бюджету спрямовуються на зменшення фінансової незабезпеченості  у медицині, що унеможливлює направлення фінансового ресурсу на інші першочергові потреби району, в тому числі заходи з енергозбереження, ремонти доріг, вирішення питань соціального захисту населення та виконання інших цільових районних програм.

Депутати просять сприяння у виділенні додаткових коштів на заробітну плату з нарахуваннями в сумі 7 мільйонів 771,4 тисяч гривень на повне покриття незабезпеченості із заробітної плати та своєчасної її виплати працівникам Кролевецької ЦРЛ та на медикаментозне забезпечення хворих на цукровий та нецукровий діабет в сумі 695,2 тис.грн.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: