У Кролевецькому районі створено 146 робочих місць

Суспільство | 15:42, 14.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 листопада депутатська комісія районної ради заслуховувала про виконання Програми зайнятості населення Кролевеччини на період до 2017 року. Про це повідомляється на сайті Кролевецької районної ради.

Доповідали з даного питання начальник Управління соціального захисту населення Кролевецької РДА Тетяна Харитонова та т.в.о. директора Кролевецького районного центру зайнятості Людмила Шумило.

За їх інформацією, упродовж 10 місяців поточного року, в районі створено 146 робочих місць.

Із загальної кількості нововостворених робочих місць, юридичними особами створено 21 робоче місце. Відкрили підприємницьку діяльність 125 осіб.

За звітний період отримали роботу 446 безробітних та 216 пошукачів роботи. Рівень працевлаштування безробітних склав 42,7%.

До участі в громадських та інших видах робіт тимчасового характеру було залучено 279 безробітних.

Послугами професійного навчання, організація якого проходила виключно під замовлення роботодавців та під самозайнятість, скористалися 108 осіб.

З вересня розпочалася співпраця з ПП «Ярослав»: укладено 13 договорів на стажування швейників, з числа безробітних, з їх подальшим працевлаштуванням на підприємстві.

За 10 місяців поточного року роботодавцями району заявлено 600 вакансій, 92,3% з яких укомплектовані.

У січні-жовтні 2017 року послугами служби зайнятості скористалися 67 учасників АТО, 13 з яких були працевлаштовані, 16 брали участь у громадських та інших роботах тимчасового характеру. 64 учасники АТО були охоплені профорієнтаційними послугами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: