У Кролевецькому районі успішно подолано спалах Covid-19 + Відео

Медицина | 15:48, 20.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про це сьогодні, 20 травня повідомив головний лікар КП “Кролевецька ЦРЛ” Сергій Побивайло у своєму відеозверненні. Він зауважив, що це стало можливим завдяки злагодженій роботі керівництва лікарні, медичного персоналу, органів влади, підприємців та підприємств, усіх небайдужих громадян.

За період з 26 березня у Кролевецькій ЦРЛ проліковано 15 хворих на коронавірусну інфекцію з ускладненнями. Основне лікування проводилось в інфекційному відділенні. Були хворі і в реанімації.

За словами Сергія Побивайла, на допомогу у лікуванні хворих було витрачено 2,3 млн. гривень. Це кошти з районного та міського бюджетів, підприємств та підприємців, благодійна допомога та інші джерела.

На сьогодні в лікарні створені умови та забезпечений резерв для лікування даного захворювання, у разі необхідності, у таком ж режимі миінімум на півтора місяці.

Головлікар підкреслив, що в Кролевецькій ЦРЛ постійно проводилося обстеження медичних працівників за показами. Всього проведено 62 обстеження і вони продовжують проводитися повторно. Жодного випадку інфікування працівників лікарні не зареєстровано.

Що стосується виплат доплат медичним працівникам за 5 днів березня у розмірі 300%, то їх виплачено в повному обсязі. Додатково з районного бюджету було виділено 381 тисячу гривень для виплати премій у розмірі трьох окладів за березень медичним працівникам, що були задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією. За квітень кошти мають надійти з НСЗУ. Кролевецька ЦРЛ підписала пакет на стаціонарну допомогу хворим на коронавірусну інфекцію і як тільки кошти надійдуть, одразу будуть виплачені.

Опубліковано Кп Кролевецькою Црл Середа, 20 травня 2020 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: