У Кролевецькому районі вестимуть боротьбу з захворюванням на вірусні гепатити

Медицина | 12:47, 24.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Кролевецької районної ради було прийнято Програму діагностики, лікування та профілактики вірусних гепатитів у Кролевецькому районі «Антигепатит» на 2018-2023 роки.

Задля впровадження даної програми серед мешканців району будуть проводитися заходи з діагностики вірусних гепатитів, лікування хворих, зниження захворюваності на гострий вірусний гепатит В. Також буде проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед населення з профілактики вірусних гепатитів. У результаті в районі буде збільшено доступність хворих до сучасного лікування захворювань на хронічний гепатит, відсоток щеплення та, в результаті, зменшення захворюваності населення на гепатит В.

Програмою передбачається фінансування з районного та міського бюджетів. Загальний обсяг фінансування – 326 тисяч гривень (185,5 тис. грн – районний бюджет, 140,5 тис. грн- міський бюджет).

Наразі хворі Кролевецького району отримують лікарські засоби для лікування вірусних гепатитів придбані за кошти державного бюджету, проте річна квота регіону може забезпечити лікування лише 30-40 % захворілих за цей період, що недостатньо.  За 2017 рік вперше виявлено 4 особи з хронічним гепатитом С. За 6 місяців 2018 року виявлено 7 осіб, з них 6 з хронічним гепатитом С і 1 з хронічним гепатитом В. Всі хворі виявлені лікарями Кролевецької ЦРЛ за допомогою швидких тестів та були дообстежені лікарями СОКЛ. Проведення противірусного лікування потребує 14 хворих.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: