У Кролевецькому районі зменшилась кількість тяжких злочинів

Безпека громадян | 17:40, 22.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомив начальник Кролевецького відділення поліції Олег Переход, у районі, у 2017 році, значно зменшилась кількість вчинених тяжких злочинів (з 147 до 125), вчинення пограбувань (з 9 до 5), хуліганств (з 9 до 2), незаконних заволодінь транспортними засобами (з 15 до 5), вчинення ДТП ( з 12 до 9).

“Вжитими заходами вдалося уникнути скоєння тяжких тілесних ушкоджень зі смертю потерпілого, зґвалтувань та вимагань. Протягом 2017 року, Кролевецьким відділенням поліції розпочато 426 кримінальних проваджень, з яких було розкрито 229. Крім цього було розкрито 52 злочини, які були вчинені у минулих роках та 2 особливо тяжких злочини з 7 зареєстрованих “, – зауважив керівник місцевих правоохоронців.

За 2017 рік до Кролевецького відділення поліції надійшло 4506 заяв та повідомлень про скоєння злочинів та інших правопорушень на території обслуговування, проти 4280 в минулому році.

Нерозкритими залишається один вчинений розбійний напад в с. Покровське Кролевецького району, виявлення обгорілого тіла чоловіка поблизу автодороги Кіпті-Глухів-Бачивськ та встановлення 3-х безвісно зниклих громадян.

За звітній період розкрито 68 тяжких злочинів із 125 зареєстрованих, обидва зареєстровані факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень, чотири із 5 пограбувань, 117 із 221 крадіжок, обидва зареєстровані факти вчинення хуліганських дій, три з п’яти зареєстрованих незаконних заволодінь транспортними засобами. Загалом, відсоток розкриття злочинів у Кролевецького районі вищий за середній по області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: