Виговська

У Кролевецькому суді розповіли скільки притягнули до відповідальності людей за збирання черемши

Суд | 19:21, 3.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

У квітні 2019 року Державною екологічною інспекцією у Сумській області до Кролевецького районного суду Сумської області направлено 10 протоколів про адміністративні правопорушення, передбачені ст..90 Кодексу України про адміністративні правопорушення (Порушення вимог щодо охорони видів тварин і рослин, занесених до Червоної книги України) за незаконне збирання рослин занесених до Червоної книги України, а саме цибулі ведмежої (черемши).

“Вказане правопорушення тягне за собою накладення штрафу на громадян від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого і на посадових осіб – від тридцяти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією незаконно добутого”, – наголошують у суді.

Протягом травня 2019 року суддею Кролевецького районного суду розглянуто 8 справ про адміністративні правопорушення за статтею 90 КУпАП. За результатами їх розгляду 7 осіб притягнено до адміністративної відповідальності і піддано адмністративному стягненню у виді штрафу з конфіскацією незаконно добутого та зобов’язано відшкодувати майнову шкоду з розрахунку 62 гривні на 1 рослину. Одну особу на підставі ст..22 КУпАП звільнено від відповідальності та оголошено усне зауваження, провадження щодо неї закрито.

Розгляд двох справ про адміністративні правопорушення, передбачених статтею ст..90 КУпАП відкладено на 20 червня 2019 року у зв’язку з неявкою сторін.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: