У Кролевецькому Центрі позашкільної освіти відбувся «Ігробум»
Поділитися в
Копіювати посилання
Суботнього дня Центр позашкільної освіти Кролевецької міської ради перетворився на справжній епіцентр розваг та розвитку. У закладі проходив захоплюючий ігровий день «Ігробум».
«Наші вихованці — від наймолодших до найстарших — мали змогу поринути у світ ігор. На розсуд дітям було запропоновано більше 30 розвиваючих ігор на різну тематику, що охоплювали 10 ігрових локацій. Кожен міг знайти собі розвагу до душі та обрати гру з друзями! Це був день, сповнений позитиву, спілкування та нових відкриттів. Після активних ігор на учасників чекав приємний сюрприз — смачне частування чаєм зі смаколиками, що додало затишку та тепла цьому дню», – зазначили у Центрі позашкільної освіти.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
