У Кролевецькому центрі зайнятості у форматі круглого столу відбулася зустріч  із жителями громади, що мають інвалідність

 Поділитися

Поділитися в

До Міжнародного дня осіб з інвалідністю, який світова спільнота відзначає 3 грудня,  фахівці Кролевецької районної філії організували та провели круглий стіл на тему «Адаптація осіб з інвалідністю на сучасному ринку праці». Його  учасниками стали зареєстровані безробітні з інвалідністю та соціальні партнери: начальник Кролевецького відділу соціальної підтримки пільгової категорії Управління соціального захисту населення Конотопської РДА Інна Кріпак та головний спеціаліст Конотопського відділення Управління виконавчої дирекції ФЗСС України у Сумській області  Алла Єлагіна.

У ході зустрічі присутніх ознайомлено з ситуацією на ринку праці, вимогами роботодавців до працівників з інвалідністю, представлено графіки проходження професійного навчання в центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, презентовано електронні сервіси служби зайнятості, електронний кабінет особи з інвалідністю  та портал «Дія».

Представник УСЗН Конотпської РДА надала інформацію про спектр послуг, які гарантовані особам з інвалідністю Міністерством соціальної політики. Зокрема, мова йшла про забезпечення технічними засобами  реабілітації, санаторно-курортним лікування та інші. За словами фахівців, усі ці рекомендації мають бути зазначені в Індивідуальній програмі реабілітації  – це один з важливих документів, на оформлення якого громадяни даної категорії мають звертати особливу увагу.

Спеціаліст Конотопського відділення Управління виконавчої дирекції ФЗСС України у Сумській області  ознайомила присутніх з переліком послуг, що надаються відповідною установою особам, які набули інвалідність внаслідок виробничих травм.

Формат круглого столу передбачає живий діалог між його учасниками. За словами організаторів, саме таке спілкування в неформальній обстановці дало можливість отримати відповіді учасників на хвилюючі їх запитання.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: