Виговська

У Кролевецької ОТГ Кабмін забрав гроші на соціально-економічний розвиток

Бюджет | 19:33, 12.12.2019
 Поділитися

Поділитися в

Це гроші, які планувались на соціально-економічний розвиток територій. Загалом їх мало бути у 2019 році 76 млн грн, – повідомляє Суспільне.

Забрали гроші розпорядженням Кабміну 4 грудня. Дев’ять місцевих бюджетів фінансування позбавили повністю. Це міста Ромни та Шостка, а також п’ять районів (Великописарівський, Лебединський, Роменський, Середино-Будський, Сумський) та дві ОТГ (Зноб-Новгородська та Кролевецька).

Як розповіла директорка Департаменту фінансів облдержадміністрації Олена Батраченко, 11 вересня Кабмін видав розпорядження мінфіну та держказначейству призупинити фінансування місцевих бюджетів на соціально-економічний напрямком. Тоді ж обласна адміністрація отримала завдання – надіслати пропозиції, де та на чому можна зекономити.

“На виконання даного доручення Сумська область опрацювала всі об’єкти, які були передбачені даною постановою, і надала листа 20 вересня до міністерства фінансів, де повідомила про те, що всі кошти будуть використані в повному обсязі, крім трьох об’єктів на 1,6 млн грн, і запропонувала їх перерозподілити на медичне обладнання для нашого онкодиспансеру”, – говорить чиновниця. Чому в уряд вирішив по своєму, вона не знає.

Кролевецька ОТГ не доотримає понад 650 тисяч гривень.

Нагадаємо, загалом, Кролевецький район недоотримав, з даної причини близько 3 мільйонів гривень. Це реконструкція вуличного освітлення у Буйваловому, придбання інтерактивного комплексу для Камінського НВК, поточний ремонт окремих приміщень та облаштування пандусу у Тулиголівській ЗОШ, капітальний ремонт тротуару по вул. Європейській у Кролевці, капітальний ремонт спортивної зали Реутинського аграрного ліцею та інші.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: