У Кролевецьких міських спортивних іграх лідирувала ЗОШ № 5

Спорт | 19:15, 3.03.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вчора, 2 березня, в спортивному залі дитячо-юнацької спортивної школи Кролевецької міської ради відбулись міські змагання з настільного тенісу в залік ХХVІ міських спортивних ігор школярів. Про це повідомив директор закладу Станіслав Холопцов та привів результати учнів.

Зокрема, у загальнокомандному заліку І місце виборола команда ЗОШ № 5, ІІ місце – СШ №1, ІІІ місце – СШ №3; IV місце – ЗОШ №2; V місце – НВК №6.

За результатами особистого заліку серед юнаків І місце виборов Ігор Квасков (СШ №3); ІІ місце – Віталій Желєзняк (ЗОШ №5); ІІІ місце – Максим Самойленко (ЗОШ №5). Серед дівчат І місце завоювала Дарина Терещенко (СШ№1), ІІ місце – Юлія Чабан (ЗОШ №5), ІІІ місце – Ірина П`ятенко (ЗОШ №5).

Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями відповідного ґатунку від управління освіти, молоді, спорту, культури і туризму Кролевецької міської ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.