У Кролевці басейн готують до відкриття + фото

 Поділитися

Поділитися в

Як раніше повідомляли в Кролевецькій міській раді, до Дня Святого Миколая планувалося відкриття басейну в спорткомплексі Глухівського національного педагогічного університету.

Журналісти нашого видання звернулися до помічника ректора ГНПУ Володимира Любивого за роз’ясненнями і він ініціював провести для представників ЗМІ прес-конференцію, з оглядом проведених робіт.

Нагадаємо, 29 грудня 2016 року було підписано Меморандум про співпрацю щодо ремонту басейну. Він укладений між університетом, підприємцями Кролевця, Кролевецькою районною та міською радами.

На підставі Пояснювальної записки визначено вартість робіт у сумі 740196 гривень. Кролевецька районна та міська рада виділили по 150 тисяч гривень на ці роботи.

«Чому басейн не відкрився вчасно, як планувалося  – до 1 листопада 2017 року? На мою думку, зіграло роль те, що на міському рівні відбувалися вибори і цей трансформаційний період потягнув за собою те, що кошти від міської ради поступили на рахунок лише 23 жовтня. Коли від районної ради – на початку травня», – прокоментував Володимир Любивий.

Разом з тим, наголошує він, протягом літнього періоду роботи відбувалися. Університетом здійснено фінансування робіт басейну на понад 200 тисяч гривень, в тому числі заміна вікон, оплата комунальних витрат, заробітна плата персоналу. До того ж, зауважив помічник ректора, на 2018 уже закладені відповідні кошти на функціонування басейну – це гарантія того, що він буде працювати безперебійно. За умови, якщо КабМін профінансує роботу університету.

Станом на 28 листопада, працівниками університету та підрядниками забезпечено виконання демонтажу стелі над басейном, її фарбування, зачищення несущих металевих балок, штукатурення та шпаклювання стін, демонтаж та установка вікон, шпаклювання віконних відкосів, демонтаж ван, штукатурення стін, укладка плитки у душовій, укладання мембранного покриття в малому басейні.

Робочих ми застали за ремонтом душових кімнат. Хоча у чоловічій душовій мало, що змінилося. А жіноча фактично зроблена заново.

Щодо чистоти і безпеки води в басейні, то було придбано спеціальний пристрій, який завдяки гіпохлориту натрію, забезпечує дезинфекцію та знезараження води. Також первинна, груба очистка води проводиться у спеціальних бочках з кварцовим піском, який теж було завезено і загружено у резервуари. Набрана вода з басейну буде спущена, а вже очищена набрана знову.

До речі, 2 басейни – великий і маленький, вміщують близько 480 кубічних метрів води.

Як розповів Володимир Любивий, орієнтовна ціна для відвідування басейну кролевчанами буде становити 50 гривень за годину. Для того, щоб плавати, потрібно буде пройти гінеколога (жінки), дерматолога, терапевта, також здати аналіз крові на мікрореакцію та флюорографію. Відповідний Абонемент можна отримати в спорткомплексі ГНПУ.

Було названо і дату введення басейна в експлуатацію – це 7 грудня 2017 року.

«Ми готові і будемо інформувати громадськість про реальний стан такого соціально значимого об’єкта, як спорткомплекс ГНПУ і басейна, зокрема. Сподіваємося, що басейн відкриється вчасно і наша молодь, наші діти і дорослі зможуть відчути себе у більш комфортних умовах», – резюмував представник університету.

На фото: пристрій для дезінфекції води

На фото: резервуари з спеціальним піском

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: