У Кролевці боржникам перекриють воду

 Поділитися

Поділитися в

Як зазначають у Асоціації водоканалів України, з 1 липня 2019 року працює нова модель ринку електроенергії, в результаті чого відбулося здорожчання електроенергії. Ця ситуація стала критичною для галузей житлово-комунального господарства всієї держави».

КП «Кролевецьводоканал» не став винятком і на даний час підприємству необхідно сплачувати кошти за електропостачання наперед.

«Тобто, – роз’яснюють на підприємстві, – не тільки за фактичне використання: згідно умов енергопостачальника – до 24 числа місяця, що передує розрахунковому 25 % вартості заявлених обсягів на розрахунковий місяць з урахуванням ПДВ; до 30(31) числа розрахункового – 100 % прогнозованої вартості за фактично відпущену електричну енергію звітного місяця згідно з даними комерційного обліку».

Крім того вартість електричної енергії за вільними цінами значно зросла майже до 30 %, що суттєво вплинуло на витрати підприємства.

Враховуючи норми ЗУ «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VІІІ від 09.11.2017 р., а саме ч. 4 ст. 26, КП «Кролевецьводоканал» повідомляє, що в зв’язку з нинішньою ситуацією, що склалася на ринку енергопостачання, постачання холодної води та водовідведення боржникам підприємства буде припинено.

З 20 серпня відбуватиметься відключення всіх абонентів, що мають борг перед підприємством. Прохання до всіх боржників сплатити кошти, що заборгували, не чекаючи відключення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: