У Кролевці чоловік провалився в люк

Суспільство | 15:34, 1.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

На необхідності ліквідувати загрози наголошувалося 1 листопада на засіданні районної комісії з питань ТЕБ та НС, що діє при районній державній адміністрації. Зокрема, розглядалися питання щодо стану захисних споруд, недобудов та різноманітних інженерних об’єктів, які знаходяться на території міста. Доповідали відповідні служби і щодо готовності до сталого проходження осінньо-зимового періоду.

Голова районної державної адміністрації Олег Кучерявий закликав провести додаткову інвентаризацію названих об’єктів.

Він звернув увагу присутніх на резонансні події, зокрема загибель юнака у містечку Кам’янське на Дніпропетровщині від бетонної плити і стіни під’їзду. Повідомив очільник району й про випадок з кролевчанином, який провалився в люк по вул. Воїнів-Інтернаціоналістів.

Проблема з облаштуванням люків в Кролевці загострюється тим, що не створено інтерактивної карти усіх об’єктів і мереж міста, що на думку Олега Кучерявого допомогло б оперативніше реагувати на подібні випадки і усувати недоліки.

Члени комісії вирішили надати рекомендації Кролевецькому водоканалу щодо вжиття заходів з ліквідації аварійних люків і додаткової інвентаризації водопровідних мереж міста.

Завідуючий сектором з питань цивільного захисту, екології та охорони праці РДА Віталій Ткаченко продемонстрував присутнім результати обстеження житлового фонду та недобудов міста. Наголосив на незадовільному стані певних об’єктів, зокрема надбудов над під’їздами та недобудованих споруд по проспекту Миру.

«Восени виконроб Кролевецької ЖЕК проводить огляди і складає потребу на ремонт об’єктів, що у нашому підпорядкування. В залежності від наявності коштів виконуються необхідні роботи», – запевнив представник Кролевецької житлово-експлуатаційної контори Олександр Бондаренко.

Також наголошувалося на недопущенні потрапляння сторонніх у електроустановки, які знаходяться у підпорядкуванні Кролевецького РЕМ.  Керівник підприємства Володимир Ковальський повідомив, що на їх балансі знаходиться 101 електроустановка. Наразі приділяється велика увага заміні дверей з дерев’яних на залізні. Залишилось замінити двері на 18 об’єктах. Проводиться і роз’яснювальна робота серед населення.

На фото: зруйнована будівля по проспекту Миру (за Будинком культури)

На фото: аварійна надбудова по проспекту Миру, 9

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: