Виговська

У Кролевці депутат допомагає людям слідкувати за здоров’ям

Суспільство | 17:26, 16.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Щоб виміряти тиск, рівень цукру в крові кролевчанам не потрібно звертатися до свого лікаря в ЦРЛ. Такі послуги можна отримати поблизу Кролевецького ринку. Так, за ініціативи депутата Кролевецької міської ради Андрія Чепурного, щонеділі, медичні працівники, безкоштовно, обслуговують громадян.

«Дану акцію започаткували ще кілька років тому. Я радився з фахівцями і головним лікарем ЦРЛ, які підтримали мене. Літня спека погано переноситься людьми, особливо старшим поколінням, тож доступність таких послуг допомагає кролевчанам слідкувати за власним здоров’ям», – розповів Андрій Чепурний.

За кілька років, сотні кролевчан скористалися  даною послугою і підтверджують її ефективність.

«З раннього ранку зібралася на базар, щоб до спеки купити необхідні продукти та глянути на вибір птиці, аж відчуваю, у голові запаморочилося. На базарі мені підказали, що тут можна виміряти тиск та рівень цукру в крові. Для мене це, з віком, стало необхідністю, тож скористалася такою нагодою. Привітні жіночки зробили заміри, дійсно, тиск підвищився, порекомендували посидіти в затінку та відпочити. Почуваюся уже краще», – розповіла Марина Григорівна.

Медичні сестри, які безпосередньо обслуговують громадян, підтверджують, що багатьом людям, що приходять на базар у справах, у спеку стає зле і такі заміри, подекуди, можуть врятувати людині життя. До того ж, ті люди, які постійно слідкують за рівнем цукру у крові, можуть його виміряти тут, і тим самим зекономити, хоча б один раз на тиждень, на придбанні необхідних тест-смужок.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: