У Кролевці гасили уявну пожежу в районному Будинку культури + Фото

Безпека громадян | 21:18, 12.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 12 квітня, у районному Будинку культури відбулося навчальне відпрацювання відповідних служб під час евакуації у випадку пожежі при проведенні масових культурно-мистецьких заходів.

Як розповів завідувач сектору з питань цивільного захисту населення, екології та охорони праці РДА Віталій Ткаченко,  у даному навчанні були задіяні наявні сили і засоби, працівники місцевої пожежної частини, поліції, енергопостачального підприємства. На наочному прикладі буде продемонстровано, як діяти при пожежі в актовій залі

“Ми хочемо побачити як будуть діяти відповідальні особи під час пожежі в людному місці, отримати необхідні навички та підвищити рівень обізнаності населення про правила евакуації. Також, відпрацювати злагодженість дій під час надзвичайної ситуації”, – зауважив він.

Після повідомлення про пожежу, за лічені хвилини, до Будинку культури прибуло два автомобілі 22-ї ДПРЧ міста Кролевець.

“За легендою горіння відбувалося на планшеті сцени РБК. Швидко отримавши інструктаж на місці,  для ліквідації пожежі було направлено ланку ГДЗ з поданням ствола Б і однієї робочої лінії. Пожежу вдалося ліквідувати в найкоротші строки, оскільки вона була виявлена на початкових етапах розвитку і своєчасно про це повідомлено до пожежної частини”, – прокоментував роботу колег інспектор 22-ї ДПРЧ Андрій Нечипоренко.

У цей же час працівники поліції виконували свою частину роботи під час виникнення надзвичайних ситуацій  таких, як пожежа. “Працівники поліції не пропускають сторонніх осіб на територію, де виникла пожежа. Забезпечують вільний доїзд до місця спеціальної техніки та сприяють рятувальникам, якщо є потреба”, – сказав начальник Кролевецького відділення поліції Олег Переход.

Як прокоментував директор районного Будинку культури Ігор Гуменюк, днями в РБК пройшла позапланова перевірка пожежної безпеки у закладі, видано припис, де вказані незначні недоліки, які якнайшвидше будуть усунені. “Загалом в РБК проводяться усі інструктажі, евакуаційні виходи вільнодоступні, вогнегасниками забезпечені в повному обсязі і всі вони працюючі. Ведуться відповідні журнали обліку. Тож, головна сцена Кролевеччини безпечна для відвідувачів”, – наголосив він.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: