У Кролевці готові до початку опалювального сезону
Поділитися в
Копіювати посилання
Як зауважив Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, зважаючи на різке похолодання, вже в найближчі дні буде включене опалення у школах та садочках Кролевецької ОТГ.
“Розпорядження про початок опалювального сезону вже підписане. Проводяться завершувальні роботи з узгодження початку опалювального сезону з відповідними організаціями і скоро в школах та садочках громади буде тепло”, – сказав міський голова
Також, відповідна робота щодо підготовки до зимового періоду проводиться в МКП “Ремдільниця” та МКП “Кролевецька ЖЕК”. Техніка готова, суміш для підсипки доріг та тротуарів заготовлюється заздалегідь.
Фото ілюстративне
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
