У Кролевці говорили про безпечне кохання та зробили тести на ВІЛ-інфекцію

 Поділитися

Поділитися в

Фахівці «Клініки, дружньої до молоді» спільно з Кролевецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для студентів факультету «Педагогіки та психології» ГНПУ ім. О Довженка провели акцію «Безпечне кохання».

Вона відбувалась напередодні Дня закоханих та Всесвітнього дня  презервативу. Подібні акції пройшли і в “Клініках, дружніх до молоді” в Одесі, Запоріжжі, Рівному, Харкові, Долині (Івано-Франківська обл.), Вінниці, Шостці, Сумах, Червонограді (Львівська обл.).

Студентам  розповіли про діяльність КДМ.  Лікар–інфекціоніст Анна Авраменко озвучила статистичну ситуацію в місті Кролевець та Сумській області, нагадала студентам про використання презервативу та утриманні, як 100% методі, що не має побічних ефектів.

Студенти переглянули документальний фільм  «Тест» про реальне життя людини з ВІЛ з метою мотивування пройти тест на ВІЛ.

Медична сестра Марченко А. О.  провела  бесіду «Сучасні методи контрацепції»

Всі бажаючі мали можливість пройти тестування.

“Тестування на ВІЛ – це не лише аналіз, це дієвий інструмент профілактики, завдяки якісно проведеному консультуванню, на якому молода людина може сама оцінити свої ризики та скоригувати їх, а можливо і змінити ризиковану поведінку. А ВІЛ – інфекція вона керована, тобто від кожного особисто залежить інфікується він ВІЛ чи буде знати всю інформацію і захистить себе”, – наголошували на заході.

Після завершення зустрічей молодь отримала методичну літературу з теми зустрічі та засоби контрацепції.

“Значимість здоров’я молоді ні в кого не викликає сумнівів, адже це наш найближчий інтелектуальний, репродуктивний, соціальний та культурний потенціал. І від неї сьогодні залежить майбутнє. Зупинити поширення ВІЛ/СНІДу, інфекцій, що передаються статевим шляхом, підліткових абортів, незапланованих вагітностей буде неможливо, доки ми не зможемо досягти такого рівня профілактичної освіти молоді, який дозволить захистити її від впливу негативних явищ”, – зазначали фахівці КДМ.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: