Виговська

У Кролевці говорили про долю районної лікарні + Відео

Суспільство | 12:47, 28.11.2019
 Поділитися

Поділитися в

Днями, в районному Будинку культури зібралися мешканці Кролевеччини, щоб дізнатися про долю районної лікарні.

Про стан лікарні, її забезпечення кадрами та фінансами розповів присутнім головний лікар Кролевецької ЦРЛ Сергій Побивайло. Окремо зупинився на питанні функціонування лікувального закладу, як лікарні інтенсивного лікування, що на думку головного лікаря, є цілком реальним для нас. Тож, від Кролевецької центральної районної лікарні до Міністерства охорони здоров’я було надіслано листа з відповідними обгрунтуванням функціонування у нас медичного закладу інтенсивного лікування. За словами Сергія Побивайла, дане рішення погоджене з обласним управлінням охорони здоров’я. Проте, також зазначив керівник закладу, незабезпеченість у коштах на наступний рік значна – більше 20 мільйонів гривень і потрібно закупити багато дороговартісного обладнання, щоб в повній мірі забезпечити населення медичною допомогою другого рівня.

У присутніх було багато питань до головного лікаря в частині реформування закладу, забезпеченням лікарями та належного медичного обслуговування громадян, функціонування лікарняних закладів у селах району.

Свої бачення реформування вторинної ланки медицини висловив голова Кролевецької РДА Олег Кучерявий. Особисту позицію та  більшості депутатського корпусу районної ради озвучив її голова Віктор Бик. З даного питання виступив і голова Кролевецької ОТГ Олександр Бобровицький. Представникам влади теж задавали числені запитання.

Спілкування про долю лікарні тривало більш ніж чотири години. З висловлень було зрозуміло, що населення вболіває за свій лікувальний заклад і не до кінця розуміє запропоновану реформу вторинної ланки медицини. Отримання належних і достатніх лікувальних послуг у Кролевецькій ЦРЛ – це пріоритет, що був визначений, як місцевими мешканцями, так і представниками всіх гілок влади в Кролевецькому районі та ОТГ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: