У Кролевці хлоруватимуть воду

Суспільство 12:25, 25.05.2026
 Поділитися

Поділитися в

За інформацією КП «Кролевецьводоканал» у громаді планують чистити резервуар питної води та дезінфікувати водопровідну мережу.

Роботи триватимуть з 05:00 ранку 26 травня (вівторок) до 28 травня (четвер) 2026 року.

У цей період у воді буде відчуватися характерний запах та присмак хлору.

«Для того, щоб вода у ваших домівках залишалася чистою та безпечною, ми розпочинаємо планові технічні роботи. Перед вживанням або приготуванням їжі воду обов’язково потрібно кип’ятити! Радимо зробити невеликий запас питної води до початку робіт. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей.  Ми працюємо для того, щоб ви отримували якісну та безпечну воду!», – зазначили у відділі ЖКГ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору