У Кролевці хлоруватимуть воду
Поділитися в
Копіювати посилання
За інформацією КП «Кролевецьводоканал» у громаді планують чистити резервуар питної води та дезінфікувати водопровідну мережу.
Роботи триватимуть з 05:00 ранку 26 травня (вівторок) до 28 травня (четвер) 2026 року.
У цей період у воді буде відчуватися характерний запах та присмак хлору.
«Для того, щоб вода у ваших домівках залишалася чистою та безпечною, ми розпочинаємо планові технічні роботи. Перед вживанням або приготуванням їжі воду обов’язково потрібно кип’ятити! Радимо зробити невеликий запас питної води до початку робіт. Просимо з розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Ми працюємо для того, щоб ви отримували якісну та безпечну воду!», – зазначили у відділі ЖКГ.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
