У Кролевці лідери учнівського самоврядування висаджували молоді деревця
Поділитися в
Копіювати посилання
Центр позашкільної освіти продовжує реалізовувати соціально-освітній проєкт “Діти розбудовують громаду”.
Вчора, 18 листопада лідери учнівського самоврядування, вихованці гуртків, батьки та педагоги позашкілля працювали по вул. Франко біля міського саду.
Місією стало – заміна сажанців дерев сумах.
«Минулого року ми, позашкільники, організувались для створення Алеї Надії – посадили дерева Сумах, але через посушливе літо деякі сажанці втратили життя. Ми не здаємось! Працюємо далі! Тож, оновлена алея має нове життя. Віримо, що з приходом весни забубнявіють пагони на Алеї Надії», – зазначили учасники заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
