У Кролевці лідери учнівського самоврядування висаджували молоді деревця

Суспільство 17:19, 19.11.2024
 Поділитися

Поділитися в

Центр позашкільної освіти продовжує реалізовувати соціально-освітній проєкт “Діти розбудовують громаду”.

Вчора, 18 листопада лідери учнівського самоврядування, вихованці гуртків, батьки та педагоги позашкілля працювали по вул. Франко біля міського саду.

Місією стало – заміна  сажанців дерев сумах.

«Минулого року ми, позашкільники, організувались для створення Алеї Надії – посадили дерева Сумах, але через посушливе літо деякі сажанці втратили життя. Ми не здаємось!  Працюємо далі! Тож, оновлена алея має нове життя. Віримо, що з приходом весни забубнявіють пагони на Алеї Надії», – зазначили учасники заходу.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору