Виговська

У Кролевці майже вдвічі збільшено ліній вуличного освітлення

 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив директор ПП “Кролевець електросервіс” Юрій Зенченко, який став переможцем тендеру на обслуговування та ремонт вуличного освітлення по місту Кролевець. Загальна сума вказана в тендері – 485 тисяч гривень.

Він розповів, що в цьому році силами його підприємства та Кролевецького РЕМ було проведено освітлення на вулицях: Ломоносова, Перемоги, Лісова, Вишнева, частково О. Вишні, Петрушенка, частина Кошового, пров. Гончарівський, Матросова, пров. Матросова, В. Стуса, Островського (за базаром), Берегова, Фортечна, Ювілейна, Грибениківська та пров. Грибениківський, Будівельна, частина Мічуріна, Ранкова, Майстренка, частина Профсоюзної, Новопрорізна, пров. 3-й Андріївський, Аеродромна, Кругова, Шкільна, Рокитна, Новогрузчанська, Кошового, частина  вул. Лесі Українки, Загребельна, пров. І та ІІ Загребельний та інші. Подовжено вуличне освітлення по бульвару Шевченка, від вул. Прорізної до лікарні.

“Ми відмовилися від встановлення ламп розжарювання та звичайних економок. Переходимо на використання LED-ламп. Зокрема, в договорі з міськрадою було прописано заміна 200 економ. ламп на LED. Прораховуємо перехід на світлодіодні ліхтарі з двома лампами, щоб навіть якщо одна перегоріла, то освітлення було”, – розповів Юрій Зенченко.

Загалом, він зазначив, що на відміну від 2016 року, коли ліній вуличного освітлення було 41 кілометр, на сьогодні по громаді, в т.ч. з селами Реутинської та Грузької сільрад, нараховується 77 кілометрів ліній вуличного освітлення.

У подальшому планується облаштувати освітлення там, де є для цього ліхтарі. Прокласти додатково 28 кілометрів ліній, в т.ч. по селах громади. Відійти від безоблікового освітлення та встановити 329 ліхтарів.

Як повідомили в Кролевецькій міській раді, на роботи з освітлення вулиць громади у цьому році витрачено понад 520 тисяч гривень, а за вуличне освітлення було заплачено понад 689 тисяч гривень.

На останній сесії міськради, в затвердженій Програмі економічного і соціального розвитку Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади) на 2018 рік, заплановано виділити на обслуговування електромереж вуличного освітлення понад 870 тисяч гривень та 1 мільйон 350 тисяч гривень закладено на розширення та встановлення мереж вуличного освітлення.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: