У Кролевці можна безкоштовно вакцинуватися від правцю і дифтерії

Медицина | 18:00, 2.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Наразі у лікарні проводяться безкоштовні щеплення адсорбованим дифтерійно-правцевим монтоксином (АДМ-м), виробництва Канади. Про це повідомила головний лікар Кролевецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги Людмила Побивайло.

Постачання та транспортування вакцини здійснюється від КЦ “СОДКЛ” з дотриманням холодового ланцюгу. Забезпечуються імунобіологічними препаратами за рахунок Державного бюджету.

На сьогодні в наявності 9620 доз. Щеплення проводять дорослому населенню, після направлення від дільничного терапевта. Підлягають вакцинації люди, які не отримували даного щеплення більше 10 років.

За жовтень було щеплено 771 людину, а за 2017 рік – 3919 жителів району. Як констатувала головний лікар, за 10 місяців поточного року щеплено лише трохи більше 30 % населення, що є вкрай низьким показником. Вона радить кролевчанам і жителям району попіклуватися про своє здоров’я і прийти в лікарню вакцинуватися від правця і дифтерії, щоб не допустити зараження небезпечними хворобами.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: