У Кролевці на лижню стало півкраїни

Спорт | 19:03, 23.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

З 21 по 25 в урочищі Рутка, поблизу Кролевця проходить Чемпіонат України зі спортивного орієнтування на лижах. Для Кролевця це вже традиційні змагання, які проходять у нас з 2004 року.

У змаганнях беруть участь спортсмени з 10 областей України. Всього зареєструвалися близько 170 учасників, з них біля 20 – кролевчани, вихованці ДЮСШ “Олімп”, Станції юних туристів та юних техніків. Спортсмени діляться на групи – окремо чоловіки і жінки. Беруть участь юні спортсмени від 11-12 років, а найстаршому учаснику понад 60 років.

“Представництво у нас досить таки солідне. Лише майстрів спорту близько 30 і 37 – кандидатів, не рахуючи перших масових розрядів. Широке представництво спортсменів, які беруть участь у чемпіонатах Європи та Світу, так як вони входять до збірних команд України”, – прокоментував головний суддя змагань, суддя першої категорії Володимир Шкура, який працює інструктором-методистом в ДЮСШ “Олімп”.

Центр змагань знаходиться у Реутинцях. “У Реутинському аграрному ліцеї нас гостинно приймає директор закладу Валерій Вікторович Чечель та його колектив. Ми щиро вдячні йому за теплий прийм і турботу про наших учасників”, – зауважив Володимир Шкура.

Перший день змагань – середні дистанції, другий – естафета, а третій день – змагання зі спринту.

Як відмітив головний суддя, у перший день змагань себе показали Арсен Журавель з Чернігівщини, який входить до складу збірної України, Артем Стрижак та Олександр Калінкін з Києва. Серед жінок – Кристина Конвісарова з Києва, Катерина Дзема з Вінниці, Юлія Карпенко зі Львова та інші. Детальніше з результатами можна ознайомитися на сайті Федерації спортивного орієнтування України , там можна побачити і онлайн-трансляцію змагань.

“Ми дуже раді тому, що з’явився сніг, бо була дуже складна підготовка у зв’язку з відсутністю снігу. І тому, сам факт, що Чемпіонат відбувається в лижному форматі – це вже дуже тішить. Якість проведення Чемпіонату і підготовка трас на вищому рівні. Дуже непоганий формат змагань і багато учасників”, – поділився враженнями Олександр Калінкін з Києва, тренер збірних команд України з лижного орієнтування.

До речі,  у лютому  2018 року Кролевеччина знову прийматиме лижників зі всієї країни, адже на нас чекає ще один Чемпіонат України на нашій території.

 

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: