Виговська

У Кролевці обрали опорну школу

Освіта | 17:51, 11.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

12 квітня відбувся конкурсний відбір опорного закладу освіти Кролевецької територіальної громади. Про це повідомили на сайті міської ради.

Так, відповідна комісія визначила переможцем конкурсу Кролевецьку спеціалізовану школу І-ІІІ ступенів № 3 Кролевецької міської ради.

Зауважимо, що на останній сесії міської ради були присутні батьки учнів Реутинської ЗОШ, які проти переведення закладу у філію опорної школи. Як наголосив тоді Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, якщо громада села проти цього, то школа залишиться як і була. Проте питання її фінансування буде гостро стояти в найближчі роки, адже школярів там з кожним роком все менше. А, як відомо, фінансується заклад, тобто виділяється субвенція з державного бюджету, у залежності від кількості учнів.

Нагадаємо, 28 лютого, на сесії міської ради було затверджено умови проведення конкурсу з визначення опорного закладу освіти Кролевецької міської ради (об’єднаної територіальної громади). Також, утворено конкурсну комісію.

Опорна школа – це така форма навчання, яка дасть можливість підтягнути матеріально-технічну базу закладів, покращити рівень освіти, створити потужний освітянський центр. «Держава сприяє у даному питанні як фінансово, так і організаційно. Ми хочемо, щоб ця реформа дійсно створила нову українську школу в Кролевецькій громаді. Тим паче, що дитина разом з батьками має повне право обрати будь який заклад, що розміщений на території Кролевецької територіальної громади», – підкреслила начальник відділу освіти Лариса Павленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: