Виговська

У Кролевці обирали “Супер бабусю-2018”

Культура | 14:59, 25.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вже традиційно у другій половині травня гостинна зала РБК збирає шанувальників на святкування міжнародного Дня матері та міжнародного Дня сім’ї. Як повідомляють у районному Будинку культури, даним святам і була присвячена концертно-розважальна програма «Букет із квітів і пісень», в рамках якої відбувся конкурс «Супер бабуся- 2018».

У конкурсній програмі взяли участь команда бабусь з народного ансамблю танцю «Фламінго» (кер. Тетяна Бендюк): Ніна  Іванівна Печенова, Євгенія Іванівна Чередник та Олена Володимирівна Саєнко.

Вони змагалися з командою бабусь з хореграфічної студії «Смайл» (кер. Алла Теслик): Лідією Мартинівною Ситник, Оксаною Володимирівною Шахворостовою та Тетяною Іванівною Опанасенко.

Бабусі разом зі своїми онуками змагалися у трьох конкурсах і цього року не було ні переможців, ні переможених. Усі учасники отримали  подарунки та найщиріші оплески глядачів.

Організаційний комітет свята щиро подякував приватним підприємцям Тетяні Велесь та Олександру Морозу за надану підтримку в проведенні конкурсу.

У концертній програмі взяли участь : солісти народного вокального гурту «Мальви» (Ніна Тищенко, Марина Мазурок, Віталій Федоренко, Олег Балун, Ігор Гуменюк, Олена Бур) вихованці народного ансамблю танцю «Фламінго» та хореографічної студії «Смайл»; солісти дитячої вокальної студії (Анна Пасяк, Ліза Рижа, Максим Сірош, Ліза Піскун, Даніїл Ковальов,) солісти Тетяна Широкова та скрипалька Ізабелла Марієва, Діана Говійна – учениця дитячої школи мистецтв.

Фото: Анатолія Тарана. Більше фото на сайті Культурна Кролевеччина

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: