У Кролевці орудують професійні крадії

Кримінал | 15:38, 22.10.2019
 Поділитися

Поділитися в

Загалом, за інформацією Кролевецького відділення поліції, кількість крадіжок у районі, порівняно з попереднім роком, знизилась. Так, за 9 місяців зареєстровано 41 крадіжку з домогосподарств, а в минулому році за вказаний період їх було – 53. Питома вага розкриття даних злочинів становит 48,8 %.

Проте, в цьому році правоохоронцями було зафіксовано 5 крадіжок з квартир кролевчан, які мають свою специфіку, адже діють професіонали, які вміють проникати до житла громадян завдяки “відмичкам”, не пошкоджуючи замок. Наразі, за даними фактами проводяться слідчі дії.

Як говорить керівник місцевих поліціянтів Андрій Малюшин, у розкритті даних злочинів поліції можуть допомогти і громадяни, які будуть проявляти пильність до невідомих осіб, які з’являються у їхніх дворах – це стосується багатоповерхових будинків. Населенню варто проявити обачність, не впускати до під’їздів, в яких встановлені кодові замки, невідомих, адже зараз досить поширений мобільний зв’язок і якщо до сусіда прийшли гості, то він цілком може їх зустріти. Про появу підозрілих осіб варто повідомити в поліцію.

Також у поліції рекомендують громадянам, які на довгий час полишають власні оселі, потурбуватися про їх безпеку. Найкращий спосіб вберегти житло від непроханих крадіїв – укласти договір із поліцією охорони, працівники якої, у разі спрацювання вставленої сигналізації, прибудуть за викликом у лічені хвилини. Непогано і передати цінні речі на зберігання родичам, попросити знайомих приглянути за оселею. І уже у будь-якому випадку не забувати зачиняти всі двері та вікна.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: