Виговська

У Кролевці перевіряють якість дороги по вулиці Зелена + Фото

Кримінал | 17:50, 14.12.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 14 грудня, у рамках розслідування кримінального провадження стосовно використання бюджетних коштів на ремонт дорожнього покриття по вулиці Зелена в Кролевці, було проведено обстеження дорожнього покриття з відібранням зразків.

Зокрема, слідчий Кролевецького відділення поліції, з залученням експертів Сумського відділення Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз ім. Бокаріуса, за участі спеціалістів будівельної лабораторії проводили експертизу дорожнього покриття на вказаній вулиці. Були відібрані зразки асфальтобетонної суміші, шляхом вирізання спеціалізованою технікою, окремих круглих відрізків. Також, проведені заміри довжини та ширини дорожнього полотна.

Як наголосили виконавці даних робіт, втручання в дорожнє покриття не призведе до його руйнування і місця отворів, які утворилися в результаті дослідження, будуть заасфальтовані відповідним чином. Акти про дану експертизу зроблять фахівці і нададуть слідчому для подальшого проведення розслідування кримінальної справи.

Проте, попередньо, Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький, висловив заперечення керівництву місцевої поліції, так як на його думку проведення робіт в зимовий період, коли дорога вкрита снігом, може призвести до суттєвого пошкодження дорожнього покриття.

«Слідчий повинен забезпечувати не тільки повноту і всебічність кримінального провадження, але й гарантувати власнику, балансоутримувачу (володільцю) майна забезпечення закріпленого у нього права, гарантованого п.1 ч. 1 ст. 1 Протоколу Європейської конвенції щодо захисту прав та основоположних свобод, на мирне володіння майном. Таким чином, повинен бути застосований найменш руйнівний з методів, так як виборка елементів монолітної асфальтобетонної суміші може негативно позначитися на цілісності конструктиву. Крім цього, необхідно зазначити порядок і строки відновлення пошкодженого покриття. На даний момент порушується право власника та балансоутримувача, так як дорога по вулиці Зелена була частково посипана невідомо якою сумішшю і якою технікою почищена від снігу без згоди балансоутримувача», – зазначено в листі до відділу поліції.

Керівник громади запропонував провести експертизу в час можливий для відновлення дорожнього покриття, тобто навесні, влітку, восени, з настанням дорожньо-ремонтних робіт. Він наголосив, що протягом слідства неодноразово звертався для проведення відповідної експертизи в сприятливих погодних умовах. “В іншому випадку, я як міський голова буду змушений звернутися до Генеральної прокуратури України, Міністерства внутрішніх справ України, суду та Європейського суду з прав людини”, – зазначив мер міста.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: