У Кролевці перший сніг не розчищають, проте дороги підсипали

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні вночі, у зв’язку зі сніжною погодою, комунальники приступили до роботи. Так, через незначний сніговий покрив, тротуари і дороги не розчищали, проте відбулася підсипка автошляхів піщано-сольовою сумішшю.

Як прокоментував нашому виданню стан підготовки комунальних підприємств міста до роботи в зимовий період заступник начальника управління ЖКГ Андрій Петренко, у МКП “Ремдільниця” заготовлено 150 тон піщано-сольової суміші, до роботи з розчищення снігу готові 6 одиниць спеціалізованої техніки (5 – МКП “Ремдільниця” та 1 – КП “Кролевецька ЖЕК”). У міському бюджеті на розчищення снігу передбачено біля 300 тисяч гривень.

“Вся техніка і працівники підприємств готові оперативно відповісти на виклики природи. У селах даним питанням будемо теж активно опікуватися, наразі нам будуть сприяти виконуючі обов’язки старост. З початку тижня проаналізуємо стан укладання договорів щодо розчищення доріг в селах з підприємствами, приватними підприємцями, що здійснюють свою діяльність на територіях сіл і мають змогу виконувати необхідні роботи. За короткий термін плануємо зробити аудит всієї житлово-комунальної галузі громади і тоді буде повне розуміння першочергових кроків”, – зауважив новопризначений заступник Кролевецького міського голови з питань ЖКГ Олег Шприндель

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: