У Кролевці підбили підсумки благодійної акції «Зберемо дитину до школи!»

Благодійництво | 19:47, 1.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Кролевецькому районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді підбили підсумки щорічної акції «Зберемо дитину до школи!».

Уже протягом багатьох років центр соціальних служб організовує даний захід, щоб допомогти дітям, які виховуються в сім’ях, що опинились в складних життєвих обставинах, підготуватися до навчального року.

Тож, 49 дітей району отримали допомогу у вигляді наборів шкільного приладдя. На їх придбання було використано кошти районного бюджету та Кролевецької ОТГ. Також залучено близько 10 тисяч гривень позабюджетних коштів.

Участь у акції взяли приватні підприємці району та представники місцевих органів влади. Найактивніші з них: ТОВ “Комбікормовий завод” ( директор Олександр Андрущенко), Олександр Рокитянський (депутат Кролевецької районної ради), Олександр Слюсар, Світлана Трусенко, Анатолій Кияненко (Ярославецький сільський голова).

“Дякуємо всім небайдужим людям, щедрим на благородні вчинки. Прояв безкорисливої допомоги є відкритою демонстрацією милосердя та людяності, яка повернеться вам сторицею”, – зазначила директор центру Наталія Кузюра

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: