У Кролевці подякували енергетикам

Суспільство 15:45, 22.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Щорічно 22 грудня в Україні відзначають День енергетика – професійне свято працівників енергетичної галузі, які забезпечують виробництво, передачу та постачання електроенергії й тепла.

«Енергетика — це пульс життя громади, тепло в домівках, стабільність роботи підприємств, лікарень, шкіл та соціальних закладів і установ. У цей складний воєнний час саме завдяки вашій щоденній, надзвичайно відповідальній праці відновлюється світло — і в оселях, і в серцях людей. Щиро дякуємо за вашу цілодобову самовідданість, професіоналізм і витримку, за надійну роботу енергосистем нашої громади навіть у найважчих умовах. Бажаємо вам омріяного миру, впевненості у завтрашньому дні, міцного здоров’я, добробуту та нових професійних здобутків. Нехай у ваших домівках завжди горить теплий родинний вогник — джерело любові, сили й натхнення, а Господь оберігає вас і ваші родини», – зазначили у Кролевецькій міській раді.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору