У Кролевці працівники ринку вийшли до РДА, вимагаючи дозволити їм працювати

Протести | 13:27, 13.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 травня, працівники ринку облспоживспілки, які займаються реалізацією товарів широкого вжитку вийшли під стіни Кролевецької районної державної адміністрації з вимогою – дати можливість працювати.

 «Для нас, сьогодні, це вже можливість вижити. Нам нічим кормити дітей, а потрібно ще податки і аренду сплачувати. Якщо не дозволять працювати, то приведу до них своїх дітей, хай хоч нагодують», – бідкається одна з жінок на мітингу.

До підприємців вийшли представники райдержадміністрації, Держпродспоживслужби, які роз’яснювали встановлені в країні обмеження, вирішення яких не входять до компетенції місцевих органів влади. Поспілкувався з мітингувальниками і Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький. За дотриманням заходів безпеки на акції слідкувала поліція. Люди тримали дистанцію і були у засобах індивідуального захисту, також обіцяли дотримуватися усіх вимог і під час реалізації товарів на ринку.

Підприємці написали звернення, підкріпивши його своїми підписами, щодо надання можливості їм працювати.

Дане звернення вже розглянули на районній комісії ТЕБ та НС. Як розповіла в.о. голови Кролевецької РДА Валентина Тищенко, комісійно було вирішено направити листа до ГУ Держпродспоживслужби  з проханням надати роз’яснення щодо можливості відкриття на території ринку облспоживспілки торгівлі не продовольчими товарами із дотриманням усіх протиепідемічних вимог. Також, відповідного листа направило і місцеве управління Держпродспоживслужби. За результатами розгляду даного питання і буде вирішуватися чи зможуть найближчим часом реалізовувати на ринку всі групи товарів.

На сьогодні, на ринку облспоживспілки працюють лише Молочний, М‘ясний павільйони та реалізовуються деякі продовольчі товари, насіння, розсада тощо.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: