У Кролевці працює “Клініка, дружня до молоді” (КДМ)

Суспільство | 17:14, 13.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

Коли переступаєш поріг клініки, відразу відчуваєш, що це заклад нового типу. Тут тобі посміхаються і доброзичливе ставлення починається з реєстратури, де зустрічає пацієнтів медична сестра Анна Марченко.

Як розповіла завідувач Клініки, дружньої до молоді Зінаїда Ніколаєнко, яка є і психологом даного закладу, кабінети оснащені сучасними меблями і апаратурою.

«Основними принципами нашої роботи є доступність, добровільність, доброзичливість, конфіденційність та анонімність. Для наших клієнтів ми проводимо лекції, тренінги, семінари. Також ми працюємо у форматах індивідуальних прийомів і консультацій. У нас можна пройти діагностику на ВІЛ, отримати консультацію вузького спеціаліста», – розповідає керівник клініки.

Загальною метою діяльності КДМ є збереження репродуктивного здоров’я, профілактика ВІЛ/СНІД, формування відповідальної поведінки серед підлітків та молоді щодо власного здоров’я.

Мультимедійна команда, що створена в клініці, співпрацює з багатьма організаціями і службами Кролевецького району, суб’єктами соціальної роботи. Простий девіз: «З підлітків створюються покоління» – говорить за високу мету, якої намагаються дійти її працівники.

У клініці працюють: уролог, педіатр, психолог, інфекціоніст, гінеколог, дерматовенеролог.

На відміну від інших медичних установ, де на прийом одного пацієнта відводиться близько 15 хвилин, кожному клієнту КДМ приділяється близько 30 хвилин, на прийом у психолога відводиться 1 година, незалежно від того, первинний він чи вторинний.

Окремий вхід в клініку створює ще більшу конфіденційність для відвідувачів.

Приміщення «Клініки, дружньої до молоді», яка є структурним підрозділом Кролевецької ЦРЛ, складається з 6 кабінетів та реєстратури.

Звернутися в КДМ мають можливість підлітки та молодь віком від 14 до 24 років, а також їх батьки. Клініка працює з 8:30 до 16:300 (окрім вихідних). Можливий попередній запис на консультації до спеціалістів за телефоном 5-32-02. Послуги клініки є безкоштовними.

Нагадаємо, що клініка є грантовим проектом, який координується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) та Міністерством охорони здоров’я України. Створений при Кролевецькій ЦРЛ навесні 2010 року. Тривалий час не працювала, проте у вересні 2017 року знову відкрила свої двері для відвідувачів.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: