У Кролевці проходить конкурс на посаду директора ОЗ “Кролевецький ліцей №3”

Освіта | 16:09, 19.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про перебіг конкурсного відбору на посаду директора ОЗ “Кролевецький ліцей № 3” Кролевецької міської ради розповіла голова конкурсної комісії Олена Рекуха. Вона зазначила, що сьогодні, 19 жовтня допущено до участі у конкурсному відборі на посаду керівника ліцею два учасники.

Конкурс відбудеться 23 жовтня,о 10.00 годині.

На посаду директора ОЗ “Кролевецький ліцей № 3”  претендують два знаних в Кролевці освітянина: Геннадій Кузюра та Станіслав Яценко.

Кузюра Геннадій Миколайович, 48 років, освіта повна вища педагогічна, має досвід роботи вчителя фізичної культури та предмету “Захист України” (25 років), є старшим викладачем кафедри теорії та методики фізичного виховання Глухівського національного педагогічного університету імені Олександра Довженка (14 років), науковий ступінь кандидата педагогічних наук із спеціальності “Теорія та методика навчання (фізична культура, основи здоров’я)”, автор понад 10 публікацій наукового та навчально-методичного характеру у періодичних виданнях.

Яценко Станіслав Григорович, 42 роки, працює вчителем інформатики Кролевецької ЗОШ № 5 понад рік, освіта повна вища педагогічна, має досвід роботи вчителя фізики, математики, інформатики та астрономії Кролевецької ЗОШ № 2 (19 років), тренера викладача від Сумського ПТО ДСЗ з курсів “Створення та підтримка сайтів” в сільській місцевості та інших, переможець районного і обласного етапів “УЧИТЕЛЬ РОКУ 2017”, занесений на районну (2012) та обласну (2013) Дошки пошани.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: