У Кролевці проходить обстеження житлового фонду

 Поділитися

Поділитися в

За дорученням Кролевецького міського голови Віктора Лехмана, КП «Кролевецька ЖЕК» на чолі з Олександром Сущенком проводить обстеження житлового фонду міста Кролевець. Про це повідомляє офіційний сайт Кролевецької міської ради.

Як зазначив очільник громади, першочергово потрібно обстежити кожен багатоквартирний будинок, в якому управителем є комунальне підприємство Кролевецької міської ради, щоб знати все про стан житлового фонду міста. Звісно ж, що багато будинків потребують значних капіталовкладень, але без повної картини і детального аналізу приступати до робіт неможна.

Також Віктор Лехман наголосив на тому, щоб Кролевецька житлово-експлуатаційна контора спільно з управдомами виявили та обстежили так звані «безхозні» квартири, адже вони можуть створювати небезпеку для мешканців будинку. Зокрема він навів приклад, як в одній із багатоповерхівок людина самовільно заселилася у покинуту квартиру і зробила з неї сміттєзвалище, до того ж не додержувалась правил пожежної безпеки. Це ледь не стало причиною трагедії. У іншому випадку, соціально невідповідальний громадянин не приділяв уваги стану водопровідних труб у власній квартирі, що призвело до затоплення мешканців під’їзду і люди понесли значні матеріальні втрати.

Міський голова звертається до мешканців багатоквартирних будинків, управдомів, у випадках, коли в будинку є «безхозні» квартири чи проживають соціально невідповідальні люди, тісно співпрацювати з КП «Кролевецька ЖЕК» в даному питанні, щоб не допустити повторення відповідних подій, що можуть призвести до трагічних наслідків.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: