У Кролевці проти вугільної пилюки

Суспільство | 18:21, 12.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляє газета “Неделя” з посиланням на “Кролевецький вісник”, кролевчани збирають підписи проти облаштування вугільного складу на території місцевого заводу силікатної цегли.

Ініціативна група вже зібрала 2 тисячі підписів і направила звернення до районної адміністрації. В ньому зазначається, що мешканці Кролевця та Кролевецького району занепокоєні можливим впровадженням такого виду господарської діяльності, що може призвести до катастрофічних наслідків для навколишнього середовища та спричинити непоправну шкоду здоров’ю громадян.

Жителі просять вжити відповідних дієвих заходів щодо недопущення цього та вимагають громадського обговорення проблеми.

Представники влади ж закликали всі сторони дотримуватись чинного законодавства, а в разі порушення ТОВ «КЗСЦ» законодавства про охорону довкілля та санітарних правил Кролевецька РДА в установленому порядку обіцяє вносити пропозиції про зупинення діяльності підприємства та вживати заходів.

Нагадаємо, склад вугілля планують облаштувати на території Кролевецького заводу силікатної цегли. Як повідомляє директор ТОВ «КЗСЦ» Михайло Писаренко, склад потрібен для того, щоб перевантажити вугілля з російських вагонів в українські та розмитнити його, адже транспортування укрзалізницею вантажів у російських вагонах через особливості митного законодавства значно дорожче, ніж у вітчизняних. Далі вугілля планують поставляти на підприємства, які займаються тепло- і електрогенерацією.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: